
PHILIPS Monitor Evnia 3000 32M2C3500L 32'' (31.5 viewable) Curved, 2560x1440 (QHD), VA, 180Hz, 1ms (GtG), FreeSync, G-SYNC compatible, HDR10, 2xHDMI, 1xDP
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| EPREL | 1972297 |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | VA |
| Dijagonala | 32" |
| Vidljiva dijagonala | 31.5" |
| Radijus | 1500R |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2724 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560x1440 |
| Osvježavanje | 180 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 270 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 180 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 30 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 3 500 : 1 |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | SmartContrast, HDCP Ready, SmartImage, White-LED Backlight, Flicker-free Technology, Curved Technology, Ambiglow, QHD, NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync Technology, HDR10, EasyRead, LowBlue Mode, Crosshair, Low Input Lag, Shadow Boost |
| Gamut | sRGB 120%, NTSC 106 % |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Audio Out | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | 1972297 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 33.8 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Stalak, Dokumentacija |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS |
| Boja | Charcoal |
| MTBF | 50000 h |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Dubina (mm) | 250 mm |
| Visina (mm) | 519 mm |
| Širina (mm) | 709 mm |
| Težina | 6.02 kg |
| Dubina (mm) | 96 mm |
| Visina (mm) | 462 mm |
| Širina (mm) | 709 mm |
| Težina | 6.85 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 780 mm |
| Širina (mm) | 520 mm |
| Visina (mm) | 188 mm |
| Bruto težina (kg) | 9.03 kg |
| Neto težina (kg) | 6.85 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 9.03 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".