
MSI MRBE50- 2PK Roamii BE Lite Mesh System, Quad Core 1.5GHz, 2.4GHz / 5GHz, WPA-PSK / WPA2-PSK / WPA3-PSK, MLO, MU-MIMO, OFDMA, Int. antenna x4
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Network Device Type | Router/Range Extender |
| Podržana brzina | Wi-Fi + LAN |
| CPU količina jezgri | 4 |
| Frekvencija | 1.5 GHz |
| Encryption Algorithm | WPA-PSK WPA2-PSK WPA3-PSK |
| LAN | 1 x 2 x |
| Line Modulation Type | OFDMA 4096QAM |
| Supported Networking Compliant Standards | IEEE 802.11b IEEE 802.11g IEEE 802.11n Wi-Fi 4 IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 IEEE 802.11be Wi-Fi 7 |
| Protocols (OSI Model) | L2TP PPTP |
| Router Features | MU-MIMO Beamforming Technology Parental Control |
| Antenna | Interni |
| Wireless LAN Antenna Quantity | 4 |
| Vrsta | Vanjski |
| Status LED Indicators | Activity Status |
| Ugrađeni uređaji | WPS Button |
| Dodaci | Strujni adapter Wall Kit Quick Guide |
| Kabeli | LAN Cable |
| Max. ulazna struja | 1.5 A |
| Max. ulazni napon | 12 V |
| Širina (mm) | 118.5 mm |
| Visina (mm) | 238 mm |
| Dubina (mm) | 108 mm |
| Težina | 0.585 kg |
| Boja | White |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 312 mm |
| Širina (mm) | 272 mm |
| Visina (mm) | 125 mm |
| Bruto težina (kg) | 2.24 kg |
| Neto težina (kg) | 1.17 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 7.32 kg |
| Količina u kutiji | 3 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 4711377198639 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".