
PHILIPS Monitor Evnia 5000 27M2C5501 27" Curved, 2560x1440 (QHD), Fast VA, 180Hz, 1500R, 1ms (GTG), Adaptive Sync, HDR10, 2xHDMI, 1xDP, Ergo
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | VA |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Radijus | 1500R |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2331 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560x1440 |
| Osvježavanje | 180 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 270 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 180 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 5 000 : 1 |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable, Swivel |
| Značajke | SmartContrast, Crystal Clear Image, HDCP Ready, SmartImage, White-LED Backlight, Curved Technology, Ambiglow, QHD, HDR10, EasyRead, LowBlue Mode, AMD Adaptive Sync Technology, Crosshair, Low Input Lag, Shadow Boost |
| Gamut | sRGB 124%, Adobe RGB 89%, DCI-P3 93%, NTSC 110% |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 24.7 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| EPREL | 2057599 |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel, DP kabel |
| Dodaci | Stalak, Dokumentacija |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS |
| Boja | White |
| MTBF | 50000 h |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Dubina (mm) | 90 mm |
| Visina (mm) | 369 mm |
| Širina (mm) | 611 mm |
| Težina | 4.22 kg |
| Dubina (mm) | 247 mm |
| Visina (mm) | 528 mm |
| Širina (mm) | 611 mm |
| Težina | 6.06 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 785 mm |
| Širina (mm) | 480 mm |
| Visina (mm) | 188 mm |
| Bruto težina (kg) | 9.16 kg |
| Neto težina (kg) | 6.06 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8721038002638 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".