
PHILIPS Monitor 27E2N2500 27", 2560x1440 (QHD), IPS, 120Hz, 4ms (GtG), Adaptive Sync, HDR10, 1xHDMI, 1xDP, Tilt
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2331 mm |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560x1440 |
| Osvježavanje | 120 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 85 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 140 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 30 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 4 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | SmartImage, White-LED Backlight, Frameless Display, Flicker-free Technology, QHD, HDR10, EasyRead, LowBlue Mode, AMD Adaptive Sync Technology |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 22.97 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Energy Label | C |
| EPREL | 2304648 |
| Kabeli | Strujni kabel |
| Dodaci | Brzi priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI |
| MTBF | 50000 h |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Dubina (mm) | 33 mm |
| Visina (mm) | 359 mm |
| Širina (mm) | 616 mm |
| Težina | 2.85 kg |
| Dubina (mm) | 200 mm |
| Visina (mm) | 454 mm |
| Širina (mm) | 616 mm |
| Težina | 3.22 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 690 mm |
| Širina (mm) | 480 mm |
| Visina (mm) | 124 mm |
| Bruto težina (kg) | 5.56 kg |
| Neto težina (kg) | 3.22 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 4 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8721038004472 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".