
PHILIPS Monitor 27E2N1500L 27" IPS, 2560x1440 (QHD), 75Hz, 4ms (GTG), 300 cd/m2, 1000:1, Adaptive Sync, HDR10, 1xHDMI, 1xDP, Tilt, 3y
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| EPREL | 2356249 |
| Vrsta ekrana | LCD |
| Vrsta | IPS |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2331 mm |
| Pixel Density | 109 ppi |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560x1440 |
| Osvježavanje | 75 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 114 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 75 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 300 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 000 : 1 |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 4 ms |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt |
| Značajke | SmartContrast, Crystal Clear Image, HDCP Ready, SmartImage, White-LED Backlight, sRGB, Flicker-free Technology, QHD, HDR10, EasyRead, LowBlue Mode, AMD Adaptive Sync Technology |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| Vrsta napajanja | Strujni adapter |
| Napajanje | Vanjski |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 20.32 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Energy Label | C |
| EPREL | 2356249 |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel |
| Dodaci | Stalak, Dokumentacija |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | VESA FDMI, RoHS |
| Boja | Crna |
| MTBF | 50000 h |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Dubina (mm) | 35 mm |
| Visina (mm) | 363 mm |
| Širina (mm) | 614 mm |
| Težina | 2.82 kg |
| Dubina (mm) | 200 mm |
| Visina (mm) | 457 mm |
| Širina (mm) | 614 mm |
| Težina | 3.19 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 690 mm |
| Širina (mm) | 420 mm |
| Visina (mm) | 126 mm |
| Bruto težina (kg) | 5.44 kg |
| Neto težina (kg) | 3.19 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 4 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8721038005455 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".