
PHILIPS Monitor 27E1N1600AE 27", 2560x1440 (QHD), IPS, 100Hz, 4ms (GtG), Adaptive Sync, HDR10, 1xUSB-C PD 65W, USB hub, 1xHDMI, Speakers, Ergo
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Vrsta ekrana | LED |
| Vrsta | IPS |
| Backlight Technology | WLED |
| Dijagonala | 27" |
| Vidljiva dijagonala | 27" |
| Raspored piksela | Dot Pitch |
| Razmak piksela | 0.2331 mm |
| Pixel Density | 123 ppi |
| Podrška boje | 16.7M |
| Max. rezolucija | 2560x1440 |
| Osvježavanje | 100 Hz |
| Max. H-frekvencija osvježavanja | 115 kHz |
| Min. H-frekvencija osvježavnja | 30 kHz |
| Max. V-frekvencija osvježavanja | 100 Hz |
| Min. V-frekvencija osvježavanja | 48 Hz |
| Svjetlina | 350 cd/m^2 |
| Kontrast | 1 500 : 1 |
| Dinamički kontrast | Mega DCR |
| Max. H-kut | 178 ° |
| Max. V-kut | 178 ° |
| Odziv | 1 ms |
| Front Panel Controls | Menu, Power on/off, Volume, Input |
| OSD Languages | Chinese, Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Simplified Chinese, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Brazil Portuguese |
| Površinska obrada | Anti-Glare, Hard Coating 3H, Haze 25% |
| Omjer slike | 16:9 |
| Ergonomija | Tilt, Height Adjustable |
| Značajke | SmartImage, sRGB, Flicker-free Technology, QHD, HDR10, EasyRead, LowBlue Mode, Adaptive Sync Anti-tearing Technology, Power Delivery |
| Format zvučnika | Integriran |
| Audio izlaz | Stereo |
| Izlazna snaga po kanalu | 2 W |
| Izlazna snaga | 4 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB 3.2 Gen 1 | 1 (USB Type-C); 2 (USB Type-A) |
| Audio izlaz | 1 (3.5-mm minijack) |
| EPREL | 1883287 |
| Vrsta napajanja | Napajanje |
| Napajanje | Interni |
| Max. ulazna frekvencija | 60 Hz |
| Max. ulazni napon | 240 V |
| Min. ulazna frekvencija | 50 Hz |
| Min. ulazni napon | 100 V |
| Potrošnja | 25.5 W |
| Potrošnja u mirovanju | 0.5 W |
| Energy Label | E |
| Ugrađeni uređaji | USB Hub, LED indikator |
| Digital Television Standard | HDCP |
| Kabeli | Strujni kabel, HDMI kabel, USB Type C - USB Type C Cable |
| Dodaci | Stalak, Priručnik |
| Postavljanje | Stol/Zid |
| Sigurnosne značajke | Kensington |
| VESA | 100x100mm |
| Sukladnost | Plug and Play, VESA DDC/CI, RoHS |
| Boja | Crna |
| MTBF | 50000 h |
| Max. radna temperatura | 40 °C |
| Min. radna temperatura okoline | 0 °C |
| Max. neradna temperatura | 60 °C |
| Min. neradna temperatura | -20 °C |
| Max. radna vlažnost | 80 % |
| Min. radna vlažnost | 20 % |
| Max. radna visina | 3658 m |
| Dubina (mm) | 46 mm |
| Visina (mm) | 357 mm |
| Širina (mm) | 617 mm |
| Težina | 3.97 kg |
| Dubina (mm) | 220 mm |
| Visina (mm) | 483 mm |
| Širina (mm) | 617 mm |
| Težina | 5.75 kg |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 780 mm |
| Širina (mm) | 420 mm |
| Visina (mm) | 161 mm |
| Bruto težina (kg) | 8.87 kg |
| Neto težina (kg) | 5.75 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 1 kg |
| Količina u kutiji | 1 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 8712581804442 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".