
AMD Radeon PRO W7700 16GB GDDR6 256bit, 56.54TFLOPS, 18Gbps, 4x DP 2.1, Blower
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Sučelje | PCI Express 4.0 x16 |
| Format | Full-height |
| Model | AMD Radeon PRO W7700 |
| GPU jezgra | Navi 32 |
| GPU količina | 1 |
| Stream procesori | 3072 |
| Compute jedinice | 48 |
| Texture Mapping jedinice | 192 |
| ROP jedinice | 96 |
| Ray-Tracing jedinice | 48 |
| Max. monitora | 4 |
| Max. rezolucija | 12288x6912 |
| 2D/3D značajke | AMD Radeon Media Engine AMD Radeon VR Ready Creator AMD Radeon ProRender AMD Infinity Cache AMD RDNA 3 Architecture AMD Viewport Boost AMD Software: PRO Edition |
| API podrška | OpenCL 2.1 DirectX 12.0 OpenGL 4.6 Vulkan 1.3 |
| Brzina popunjavanja (tekstura) | 441.6 Gbps |
| Brzina popunjavanja (piksela) | 220.8 GTX |
| VRAM tip | VRAM |
| Vrsta memorije | GDDR6 SDRAM |
| VRAM kapacitet | 16 GB |
| VRAM propusnost | 18 Gbps |
| Širina sabirnice | 256 Bit |
| Propusnost memorije | 576 Gbps |
| DisplayPort | 4 |
| Priključak napajanja | 8 pin |
| Preporučena snaga napajanja | 650 W |
| Vrsta hlađenja | VGA hladnjak |
| Širina slotova | 2 slot |
| Potrošnja | 190 W |
| Dubina (mm) | 241 mm |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Bruto težina (kg) | 1.3 kg |
| Neto težina (kg) | 0.45 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Bruto težina kutije (kg) | 7 kg |
| Težina kartona | 0.35 kg |
| Težina plastike | 0.1 kg |
| Količina u kutiji | 5 |
| Vrsta pakiranja | Maloprodajno |
| EAN kod | 727419314992 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".