
AMD CPU Desktop Ryzen Threadripper PRO 7995WX (96C/192T,5.1GHz Max,482MB,350W,sTR5) box
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Artikl | 100-100000884WOF |
| Proizvođač | AMD |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | AMD Ryzen Threadripper PRO 7995WX |
| Podnožje | sTR5 |
| Radni takt | 2.50 GHz |
| Turbo radni takt | 5.10 GHz |
| Količina jezgri | 96 |
| Broj threadova | 192 |
| Set instrukcija | x86 |
| Max. TDP | 350 W |
| Hlađenje | Cooling Fan |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 127 mm |
| Širina (mm) | 72 mm |
| Visina (mm) | 127 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.41 kg |
| Neto težina (kg) | 0.3 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 209 mm |
| Širina kutije (mm) | 135 mm |
| Visina kutije (mm) | 140 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 1.63 kg |
| Težina kartona | 0.01 kg |
| Težina plastike | 0 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 730143315050 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".