
AMD CPU Desktop Ryzen 9 16/32T 9950X3D (4.3GHz/5.7GHz,144MB,170W,AM5) box, with Radeon Graphics
Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama

Povrat robe moguć unutar 14 dana isključivo za fizičke osobe po odredbama na našim stranicama
| Artikl | 100-100000719WOF |
| Proizvođač | AMD |
| Vrsta proizvoda | CPU Desktop |
| CPU | AMD Ryzen 9 9950X3D |
| Podnožje | AM5 |
| Radni takt | 4.30 GHz |
| Turbo radni takt | 5.70 Ghz |
| Količina jezgri | 16 |
| Broj threadova | 32 |
| Naziv jezgre | Granite Ridge |
| L2 cache | 16 MB |
| L3 cache | 128 MB |
| Značajke | AES instructions Streaming SIMD Extensions Streaming SIMD Extensions 2 Streaming SIMD Extensions 3 Streaming SIMD Extensions 4.1 Streaming SIMD Extensions 4.2 Streaming SIMD Extensions 4A Advanced Vector Extensions Supplemental SSE3 Advanced Vector Extensions 2.0 Advanced Vector Extensions 512 AMD Precision Boost 2 RAID Support AMD Ryzen Master PCI Express 5.0 Support Multimedia Extensions (MMX(+)) AMD EXPO Memory Overclocking Technology Curve Optimizer Voltage Offsets |
| Proizvodna tehnologija | 4 nm |
| Set instrukcija | 64 bit |
| TDP | 170 W |
| Vrsta memorije | DDR5 |
| Max. podržana memorija | 192GB |
| RAM kanali | 2 |
| Max. brzina memorije | 3600MHz(PC5-28800)/5600MHz(PC5-44800) |
| Max. PCIE kanala | 28 |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| GPU radni takt | 2200 MHz |
| Jamstvo u Hrvatskoj | Da |
| Jamstveni rok (mjeseci) | 36 mjeseci(a) |
| Validacija jamstva | Serijski broj |
| Dužina (mm) | 125 mm |
| Širina (mm) | 35 mm |
| Visina (mm) | 125 mm |
| Bruto težina (kg) | 0.17 kg |
| Neto težina (kg) | 0.11 kg |
| Količina u pakiranju | 1 |
| Dužina kutije (mm) | 138 mm |
| Širina kutije (mm) | 380 mm |
| Visina kutije (mm) | 148 mm |
| Bruto težina kutije (kg) | 0.66 kg |
| Količina u kutiji | 4 |
| Vrsta pakiranja | Box |
| EAN kod | 730143315555 |
Jablanovečka 8/II kat,
10000 Zagreb, Hrvatska
Radno vrijeme:
PON - PET: 8:00 - 16:00 sati
Upisan u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod MBS: 080369560
MB: 1526766
OIB: 54125323316
PBZ- IBAN: HR4923400091100221459
SWIFT (BIC): PBZGHR2X
Tel: 01 3041 230
Tel: 01 3041 231
FAX: 01 3041 232
E-mail: prodaja@supernet.hr
Podrška:
E-mail: info@supernet.hr
Servis:
E-mail: servis@supernet.hr
Supernet © 2010-2026
supernet.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice supernet.hr slažete se sa korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice supernet.hr kliknite na "Slažem se".