0 0
Uvjeti Odredbe Zaštita privatnosti Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (dostava i plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja na kućnoj adresi)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
EMC 16 Authorised PartnerDirect Fujitsu Partner HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - pasivna » Ostalo













Odaberite stranicu. Artikli 1 - 20 od ukupno 26

Stranica 1 2
Samoljepljiva kanalica LD3, 20×10mm (2m duljina kanalice)
Samoljepljiva kanalica LD3, 20×10mm (2m duljina kanalice)
Šifra proizvoda: O_35506

Opis proizvoda:
-

Brand 
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 7
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    7,59 kn
  • Raspoloživo
NaviaTec Cat6 Keystone Jack for RJ45
NaviaTec Cat6 Keystone Jack for RJ45
Šifra proizvoda: E_NVT-JACK-281

Opis proizvoda:
NaviaTec JACK-281 - Cat6 unshielded 90deg Keystone Jack for RJ45 Fit for wires AWG 22-26

Brand NaviaTEC
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
NaviaTec JACK-281 - Cat6 unshielded 90deg Keystone Jack for RJ45 Fit for wires AWG 22-26

  • Cijena
    7,78 kn
  • Neraspoloživo
ExtraLink CAT5E UTP RJ45 Keystone
ExtraLink CAT5E UTP RJ45 Keystone
Šifra proizvoda: E_EXL-EX.9533

Opis proizvoda:
ExtraLink EX.9861 - Cat5E UTP RJ45 Keystone Workable wire gauge: AWG 22 26 Angle: 90deg Termination: Krone Type

Brand ExtraLink
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ExtraLink EX.9861 - Cat5E UTP RJ45 Keystone Workable wire gauge: AWG 22 26 Angle: 90deg Termination: Krone Type

  • Cijena
    7,81 kn
  • Raspoloživo
MasterLan keystone UTP Cat.5e, white
MasterLan keystone UTP Cat.5e, white
Šifra proizvoda: E_MXL-LY-KJ5-18

Opis proizvoda:
MasterLan LY-KJ5-18 - Keystone Jack Module UTP Cat 5e White For wall plate LY-FP14

Brand MaxLink
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
MasterLan LY-KJ5-18 - Keystone Jack Module UTP Cat 5e White For wall plate LY-FP14

  • Cijena
    7,85 kn
  • Raspoloživo
NaviaTec Cat6 RJ45 keystone jack 180 degree type
NaviaTec Cat6 RJ45 keystone jack 180 degree type
Šifra proizvoda: E_NVT-JACK-372

Opis proizvoda:
NaviaTec Jack-372, Dual block unshielded 180 degree CAT6 Keystone Jack snap-in for patch panel RJ45

Brand NaviaTEC
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
NaviaTec Jack-372, Dual block unshielded 180 degree CAT6 Keystone Jack snap-in for patch panel RJ45

  • Cijena
    8,81 kn
  • Raspoloživo
MasterLan keystone UTP Cat.5E (for sockets)
MasterLan keystone UTP Cat.5E (for sockets)
Šifra proizvoda: E_MXL-LY-KJ5-16

Opis proizvoda:
MasterLan LY-KJ5-16 - keystone UTP Cat.5e White (for sockets) for patch panel

Brand MaxLink
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
MasterLan LY-KJ5-16 - keystone UTP Cat.5e White (for sockets) for patch panel

  • Cijena
    13,38 kn
  • Raspoloživo
MasterLan tooless keystone FTP Cat.5e jack
MasterLan tooless keystone FTP Cat.5e jack
Šifra proizvoda: E_MXL-LY-KJ5-20

Opis proizvoda:
MasterLan LY-KJ5-20, tooless keystone FTP Cat.5e jack

Brand MaxLink
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
MasterLan LY-KJ5-20, tooless keystone FTP Cat.5e jack

  • Cijena
    19,17 kn
  • Raspoloživo
MasterLan keystone UTP Cat.6
MasterLan keystone UTP Cat.6
Šifra proizvoda: E_MXL-LY-KJ6-10

Opis proizvoda:
MasterLan LY-KJ6-10 - keystone UTP Cat.6 White (for sockets)

Brand MaxLink
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
MasterLan LY-KJ6-10 - keystone UTP Cat.6 White (for sockets)

  • Cijena
    20,53 kn
  • Raspoloživo
D-Link ADSL razdjelnik
D-Link ADSL razdjelnik
Šifra proizvoda: O_DSL-408

Opis proizvoda:
-

Brand D-LINK
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    23,37 kn
  • U dolasku
Digitus Professional CAT 6 Keystone Jack, unshielded
Digitus Professional CAT 6 Keystone Jack, unshielded
Šifra proizvoda: E_NVT-DN-93603

Opis proizvoda:
Digitus DN-93603 - Professional CAT 6 Keystone Jack Unshielded with tool free installation The compact design allows the installation of 24 pieces in a row of 483 mm (19") 1U Panels Up to 250 MHz 1GBase-T

Brand NaviaTEC
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Digitus DN-93603 - Professional CAT 6 Keystone Jack Unshielded with tool free installation The compact design allows the installation of 24 pieces in a row of 483 mm (19") 1U Panels Up to 250 MHz 1GBase-T

  • Cijena
    24,77 kn
  • Neraspoloživo
Solarix Keystone Cat6 STP
Solarix Keystone Cat6 STP
Šifra proizvoda: E_MXL-SXKJ-6-STP-BK-SA

Opis proizvoda:
Solarix SXKJ-6-STP-BK-SA - Keystone CAT6 STP RJ45 1000BaseT 1000BaseTX AWG 26 - 22

Brand MaxLink
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 1
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Solarix SXKJ-6-STP-BK-SA - Keystone CAT6 STP RJ45 1000BaseT 1000BaseTX AWG 26 - 22

  • Cijena
    39,55 kn
  • Raspoloživo
Digitus Professional CAT 6A Keystone Module, shielded, toolfree
Digitus Professional CAT 6A Keystone Module, shielded, toolfree
Šifra proizvoda: E_NVT-DN-93615

Opis proizvoda:
Digitus DN-93615, DIGITUS Professional CAT 6A Keystone Module, shielded, tool free. Up to 500 MHz, 10GBase-T. Housing material: Zinc die-cast, nickel-plated

Brand NaviaTEC
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Digitus DN-93615, DIGITUS Professional CAT 6A Keystone Module, shielded, tool free. Up to 500 MHz, 10GBase-T. Housing material: Zinc die-cast, nickel-plated

  • Cijena
    44,72 kn
  • Neraspoloživo
Solarix keystone 10G Cat6A STP
Solarix keystone 10G Cat6A STP
Šifra proizvoda: E_MXL-SXKJ-10GSTP-BKSA

Opis proizvoda:
Solarix SXKJ-10G-STP-BK-SA - 10G keystone CAT6A 10G STP (shielded)

Brand MaxLink
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 1
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Solarix SXKJ-10G-STP-BK-SA - 10G keystone CAT6A 10G STP (shielded)

  • Cijena
    65,74 kn
  • Neraspoloživo
NaviaTec Cat6 blank patch panel for 24 keystones 1U
NaviaTec Cat6 blank patch panel for 24 keystones 1U
Šifra proizvoda: E_NVT-PNL1U-373B

Opis proizvoda:
NaviaTec PNL1U-373B, 19" 1U Blank 24 open slot Patch Panel for cat5e cat6 UTP keystone jacks. With wiring management. Front Panel: 1.5mm thick Metal (SPCC) with Zn plated

Brand NaviaTEC
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
NaviaTec PNL1U-373B, 19" 1U Blank 24 open slot Patch Panel for cat5e cat6 UTP keystone jacks. With wiring management. Front Panel: 1.5mm thick Metal (SPCC) with Zn plated

  • Cijena
    88,15 kn
  • Raspoloživo
Edimax Wireless senzor za prozore i vrata
Edimax Wireless senzor za prozore i vrata
Šifra proizvoda: L_edi-ws-2001p

Opis proizvoda:
Sučelje Works with IC-5170SC over existing Wi-Fi network
Radna frekvencija 2.4GHz
Napajanje AAA batteries (3 batteries included)
Dimenzije i masa 66 x 33.6 x 25 mm
Ostalo Operating Range: Up to 40 meters indoors

Brand Edimax
Model 
Type 
PartNo WS-2001P
Jamstvo 2
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
SučeljeWorks with IC-5170SC over existing Wi-Fi network
Radna frekvencija2.4GHz
NapajanjeAAA batteries (3 batteries included)
Dimenzije i masa66 x 33.6 x 25 mm
OstaloOperating Range: Up to 40 meters indoors


  • Cijena
    126,50 kn
  • Raspoloživo
Edimax Wireless (PIR) senzor pokreta
Edimax Wireless (PIR) senzor pokreta
Šifra proizvoda: L_edi-ws-2002p

Opis proizvoda:
Sučelje Works with IC-5170SC over existing Wi-Fi network
Radna frekvencija 2.4GHz
Napajanje AAA batteries (3 batteries included)
Dimenzije i masa 66 x 44 x 25 mm
Ostalo Operating Range: Up to 40 meters indoors
Coverage Angle: 110°
Detect Distance: 3 meters

Brand Edimax
Model 
Type 
PartNo WS-2002P
Jamstvo 2
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
SučeljeWorks with IC-5170SC over existing Wi-Fi network
Radna frekvencija2.4GHz
NapajanjeAAA batteries (3 batteries included)
Dimenzije i masa66 x 44 x 25 mm
OstaloOperating Range: Up to 40 meters indoors
Coverage Angle: 110°
Detect Distance: 3 meters


  • Cijena
    152,63 kn
  • Raspoloživo
Media Filter TP-Link MC220L, 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules, switching power adapter, chassis mountable
Media Filter TP-Link MC220L, 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules,  switching power adapter, chassis mountable
Šifra proizvoda: A_MC220L

Opis proizvoda:
Media Filter TP-Link MC220L, 1000Mbps RJ45 to 1000Mbps SFP slot supporting MiniGBIC modules, switching power adapter, chassis mountable

Brand TP-LINK
Model MC220L
Type Networking - Media Filter
PartNo MC220L
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Abbreviated DescriptionConverter
Width (mm)94.5 mm
Height (mm)27 mm
Depth (mm)73 mm
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Term (month)60 month(s)
Warranty Products returnableYes
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)8 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)8 kg
Packs in Box30


  • Cijena
    169,45 kn
  • Neraspoloživo
D-Link 2-port VoIP Station Gateway
D-Link 2-port VoIP Station Gateway
Šifra proizvoda: O_DVG-1402S

Opis proizvoda:
Technical Specifications DEVICE PORTS
- 2 FXS RJ
- 11 ports
- 10/100BASE
- TX RJ
- 45 port for DSL/cable modem connection
- 4 10/100BASE
- TX RJ
- 45 ports for LAN connection
- RJ
- 14 port console port WAN FUNCTION SUPPORT
- PPP over Ethernet Client PPPoE (RFC 2516) INTERNET SUPPORT
- IP, TCP, UDP, ARP protocols
- HTTP 1.1
- DHCP client
- DNS VoIP PROTOCOL SUPPORT
- MGCP (MGCP available upon request)
- SIP AUDIO CODE
- G.711u
- law/A
- law
- G.723.1
- G.726
- G.729A ECHO CANCELLATION
- G.168 TELEPHONE FUNCTION SUPPORT
- DTMF dial tone signal support
- Dial pulse support
- Caller ID support FAX FUNCTION SUPPORT
- Transparent fax (G.711) OTHERS
- Call waiting alert tone support
- Play ring splash to phone when system ready with registered QoS
- Priority Queues TOS Type of Service: 3 levels supported (Normal, Signaling, RTP packets) Built
- in Router
IP PACKET ROUTING
- DHCP/NAT
- IP filtering
- TCP/IP with RIP v.1, RIP v.2 (RFC 1389), Static Routing
- ICMP (RFC 791)
- UDP (RFC 792)
- ARP (RFC 826) VPN SUPPORT
- IPSec and PPTP pass
- through IP MULTICAST
- IGMP Proxy
- Multicast forwarding INTERNET GATEWAY
- Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) server/client (RFC 2131)
- Network Address Translation (NAT) Configuration & Management ADMINISTRATION SUPPORT
- Telnet
- Web
- based
- Out
- of
- band through console port USER AUTHENTICATION
- PPP Authentication Protocol (RFC 1334)
- Challenge Handshake Authentication Protocol with PPP (RFC 1994) STATISTIC MONITORING
- DSP/Ethernet statistics FIRMWARE UPGRADE, CONFIGURATION BACKUP/RESTORE
- TFTP support IP NUMBER ASSigNMENT
- DHCP server SELF IDENTIFICATION
- DHCP client
- Bootp Physical & Environmental LED INDICATORS
- Power
- Status
- ADSL Link/Act
- LAN 10 or 100Mbps Speed (per LAN port)
- Phone On/Off/Ringing (per FSX port) POWER INPUT
- 12VDC 1.25A, through external power adapter POWER CONSUMPTION
- 10 watts (max.)
- DIMENSIONS (L×W×H): 193×118×30 mm (device only) OPERATING TEMPERATURE: 0C
- 40C STORAGE TEMPERATURE:
- 10C
- 55C HUMIDITY: 5%
- 95% non
- condensing EMI
- FCC Class B
- CE SAFETY: CB (IEC60950)

Brand D-LINK
Model 
Type 
PartNo 
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Technical Specifications DEVICE PORTS
- 2 FXS RJ
- 11 ports
- 10/100BASE
- TX RJ
- 45 port for DSL/cable modem connection
- 4 10/100BASE
- TX RJ
- 45 ports for LAN connection
- RJ
- 14 port console port WAN FUNCTION SUPPORT
- PPP over Ethernet Client PPPoE (RFC 2516) INTERNET SUPPORT
- IP, TCP, UDP, ARP protocols
- HTTP 1.1
- DHCP client
- DNS VoIP PROTOCOL SUPPORT
- MGCP (MGCP available upon request)
- SIP AUDIO CODE
- G.711u
- law/A
- law
- G.723.1
- G.726
- G.729A ECHO CANCELLATION
- G.168 TELEPHONE FUNCTION SUPPORT
- DTMF dial tone signal support
- Dial pulse support
- Caller ID support FAX FUNCTION SUPPORT
- Transparent fax (G.711) OTHERS
- Call waiting alert tone support
- Play ring splash to phone when system ready with registered QoS
- Priority Queues TOS Type of Service: 3 levels supported (Normal, Signaling, RTP packets) Built
- in Router
IP PACKET ROUTING
- DHCP/NAT
- IP filtering
- TCP/IP with RIP v.1, RIP v.2 (RFC 1389), Static Routing
- ICMP (RFC 791)
- UDP (RFC 792)
- ARP (RFC 826) VPN SUPPORT
- IPSec and PPTP pass
- through IP MULTICAST
- IGMP Proxy
- Multicast forwarding INTERNET GATEWAY
- Dynamic Host Configuration Protocol (DHCP) server/client (RFC 2131)
- Network Address Translation (NAT) Configuration & Management ADMINISTRATION SUPPORT
- Telnet
- Web
- based
- Out
- of
- band through console port USER AUTHENTICATION
- PPP Authentication Protocol (RFC 1334)
- Challenge Handshake Authentication Protocol with PPP (RFC 1994) STATISTIC MONITORING
- DSP/Ethernet statistics FIRMWARE UPGRADE, CONFIGURATION BACKUP/RESTORE
- TFTP support IP NUMBER ASSigNMENT
- DHCP server SELF IDENTIFICATION
- DHCP client
- Bootp Physical & Environmental LED INDICATORS
- Power
- Status
- ADSL Link/Act
- LAN 10 or 100Mbps Speed (per LAN port)
- Phone On/Off/Ringing (per FSX port) POWER INPUT
- 12VDC 1.25A, through external power adapter POWER CONSUMPTION
- 10 watts (max.)
- DIMENSIONS (L×W×H): 193×118×30 mm (device only) OPERATING TEMPERATURE: 0C
- 40C STORAGE TEMPERATURE:
- 10C
- 55C HUMIDITY: 5%
- 95% non
- condensing EMI
- FCC Class B
- CE SAFETY: CB (IEC60950)

  • Cijena
    253,50 kn
  • Raspoloživo
Media Filter TP-Link MC100CM, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 2Km, switching power adapter, chassis mountable
Media Filter TP-Link MC100CM, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 2Km, switching power adapter, chassis mountable
Šifra proizvoda: A_MC100CM

Opis proizvoda:
Media Filter TP-Link MC100CM, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 2Km, switching power adapter, chassis mountable

Brand TP-LINK
Model MC100CM
Type Networking - Media Filter
PartNo MC100CM
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Abbreviated Description10/100Mbps Multi-Mode Media Converter
Width (mm)94.5 mm
Height (mm)27 mm
Depth (mm)73 mm
CertificationsFCC, CE
Local Area Network Architecture100Base-FX
100Base-TX
Status IndicatorActivity Status
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Term (month)60 month(s)
Warranty Products returnableYes
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.6 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.6 kg
Packs in Box30


  • Cijena
    257,28 kn
  • Neraspoloživo
Media Filter TP-Link MC110CS, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable
Media Filter TP-Link MC110CS, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable
Šifra proizvoda: A_MC110CS

Opis proizvoda:
Media Filter TP-Link MC110CS, 10/100Mbps RJ45 to 100Mbps single-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 20Km, switching power adapter, chassis mountable

Brand TP-LINK
Model MC110CS
Type Networking - Media Filter
PartNo MC110CS
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports1 x 10Base-T/100Base-T (Ethernet/Fast Ethernet)
1 x 100Base-FX (Ethernet/Fast Ethernet)
Data Bit Rate100 Mbps
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Networking FeaturesAuto-Negotiation
MDI/MDI-X switch
Device LocationExternal
CertificationsFCC, CE
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity1
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Ethernet 100Base-FX Port Quantity1
Ethernet 100Base-FX Port Connector TypeSC
Power Device LocationExternal
Depth (mm)73 mm
Height (mm)27 mm
Width (mm)94.5 mm
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)60 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.3 kg
Pieces in pack1
Packs in Box30


  • Cijena
    257,28 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 1 - 20 od ukupno 26

Stranica 1 2